Deutsche Schule Budapest > Egyéb > Útjukra bocsátottuk érettségizőinket (2022-23)

Útjukra bocsátottuk érettségizőinket (2022-23)

A 25. érettségi bizonyítványok ünnepélyes átadása a Budapesti Német Iskolában

Hihetetlenül büszkék vagyunk végzőseinkre, akik szorgalommal és elszántsággal érték el ezt a fontos mérföldkövet. Most már büszkeségtől duzzadó mellkassal léphetnek a jövőbe.

Őszinte köszönet illeti Gross nagykövet asszonyt, aki részt vett ezen a jeles eseményen és személyesen adta át a bizonyítványokat. Bátorító és elismerő szavai elkísérik majd a végzősöket további életútjukon.

Az érettségi bizonyítványok 25., jubileumi átadása fontos mérföldkő a Budapesti Német Iskola számára. Negyed évszázada magas színvonalú oktatást biztosítunk, amely szakmai kiválóságot, interkulturális készségeket és erős közösségi érzést közvetít.

Köszönjük minden tanárnak és szülőnek, aki támogatta az érettségizőket. Gratulálunk a Budapesti Német Iskola végzőseinek és sok sikert kívánunk nekik a jövőre nézve.