Deutsche Schule Budapest > Egyéb > Sikerek a Pályakerékpár Diákolimpia Országos döntőjén (Jóny Millie Sophie, 2.b.)

Június 3-án rendezték meg a Pályakerékpár Országos Bajnokságot Tamásiban, amely egyben a Pályakerékpár Diákolimpiának is helyet adott.

Jóny Millie Sophie a Magyar Kerékpár Szövetség speciális engedélyével korcsoportot válthatott, és ezzel  7 évesen indulási jogot kapott az U11 (9-10 évesek) korosztályban megmérettetni magát.

Millie a Pályakerékpár Diákolimpia Országos döntőjében 200 m és 500 m sprinttávon is megszerezte a 3. helyezést, így két bronzéremmel a nyakában büszkén állt a dobogón a 9-10 évesek között.

Szívből gratulálunk Millienek és köszönjük mindenkinek a  támogatást!