Deutsche Schule Budapest > Hírek > Szent Márton napja a Bécsi kapu téri templomban

Szent Márton napja a Bécsi kapu téri templomban

A Budapesti Német Iskola 3m és 3d osztályai nagy lelkesedéssel adták elő a Szent Márton darabot az idei Szent Márton ünnepségen a Bécsi kapu téri templomban. A gyerekek kreativitása jelmezeikben és szerepeikben egyaránt megmutatkozott. A darab után az osztályok szenvedélyesen, hibátlanul és gyönyörű fénykoreográfiával énekelték a “Lichterkinder” című dalt, és nagy tapsot kaptak. A gyerekek nagyon jól szórakoztak a programon, amely egy gyönyörű lámpás felvonulással zárult. Az osztályokat  DaF tanáraik, Frau Lüthy és Frau Schwaiger tanárnők, valamint az osztályfőnökök: Frau Polgár és Frau Szittya tanárnők kísérték.