Deutsche Schule Budapest > Naptár > Konzultációs órák az iskolapszichológusainknál

Konzultációs órák az iskolapszichológusainknál

Konzultációs órák: Az iskolapszichológusaink állnak rendelkezésükre

Az iskola jelenlegi bezárása szokatlan helyzetet teremt az egész iskolai közösség számára, függetlenül attól, hogy a gyermekekről és fiatalokról, szülőkről vagy a dolgozókról van szó. A mindennapi iskolai élet az otthonokba költözött, megbontva a megszokott családi folyamatokat. Sajnos jelenleg még bizonytalan az is, hogy a Budapesti Német Iskola mikorn nyithatja ki ismét a kapuit, és mikor térhet vissza a megszokott iskolai rutin. Ez a helyzet könnyen azt az érzést válthatja ki bárkiből, hogy nem képes megbirkózni a mindennapos kihívásokkal, túlterheltnek érzi magát, legyen szó az iskolai feladatokról vagy a magánéletről. A túlterheltség érzetének enyhítésére jó megoldás lehet egy bizalmi személlyel folytatott beszélgetés. Az iskola szeretné mindenkinek felajánlani ezt a támogatást Króo Adrienn és Heisz Lívia iskolai pszichológusaink bevonásával. A beszélgetések bizalmi keretek között zajlanak, a kapcsolattartás Skype-on keresztül történik. Kérjük, hogy igény esetén egyeztessen előre egy időpontot.

Az iskolapszichológusok az alábbi időpontokban állnak rendelkezésre fogadóórákkal:

Keddenként 9:00 és 15:00 között Lívia Heisz,

pénteken 12:00 és 17:00 között Króo Adreinn tart fogadóórát.

A konzultációról kérjük előre egyeztessenek e-mailben a schulpsychologie@testds.marquardmedia.hu címen.

Minden jót kívánunk és maradjanak egészségesek.