DAS
Deutsche Schule Budapest
1121 Budapest, Cinege út 8/C.
Tel.: +36-1-39191-00
Fax: +36-1-39191-10
sekretariat@deutscheschule.hu
 
Fogadóórák

a 2016/17-es tanévben

Kérjük, legalább 3 nappal előre legyenek szívesek időpontot egyeztetni a titkársággal!
Tel.: 0036-1-39191-00

Név Rövidí-
tés
Kapcsolat Tantárgyak Fogadóóra Osztályfőnök/ Munkaközösség vezető
Arató, Emese Ar earato@deutscheschule.hu E sze., 4. óra

Bajcsy, Júlia Bjy jbajcsy@deutscheschule.hu Sport pé., 6. óra

Bakay, Eszter
Bae ebakay@deutscheschule.hu UZ csüt., 1. óra

Claushallmann, Stephanie Cla sclaushallmann@deutscheschule.hu M, Ph sze., 7. óra
11.b
MV matematika
Csete, Beatrix Cse bcsete@deutscheschule.hu spanyol hé., 3. óra
MV spanyol
Eikemeier, Katja Eik keikemeier@deutscheschule.hu D, F ke., 5. óra
8.a
MV francia
Elsheikh, Zsófia Els zselsheikh@deutscheschule.hu E sze., 2. óra

Erlbruch, Johannes Erl jerlbruch@deutscheschule.hu hittan
ke., 5. óra
MV hittan
Forgách, Péter For pforgach@deutscheschule.hu Mu sze., 3. óra

Dr. Getzeny, Hans Gtz hgetzeny@deutscheschule.hu D, DaF, Rel hé., 3. óra
10.b
Dr. Gombocz, Gábor Gom ggombocz@deutscheschule.hu Sport
pé., 5. óra
MV sport
Haas, Éva Hs ehaas@deutscheschule.hu U, UGe, UZ ke., 4. óra
MV magyar történelem
Hinz, Cornelia Hz chinz@deutscheschule.hu Bio, Ch csüt., 7. óra
MV biológia
Horváth, Tamásné Ho thorvath@deutscheschule.hu U,Bio,Ek,Eth sze., 3. óra
5.s
Juhász-Nagy, Orsolya Juh ojuhasz@deutscheschule.hu F, US
ke., 5. óra

Kalmár, Kersten Kmr kkalmar@deutscheschule.hu DaF csüt., 3. óra

Kérész, Éva Krz ekeresz@deutscheschule.hu Sport ke., 6. óra

Kittl, Erika Ki ekittl@deutscheschule.hu U, DaF, UZ
pé., 5. óra
6.s
Klecker, Jürgen Kle jklecker@deutscheschule.hu M, Ph

hé., 5. óra

11.a
MV fizika
Kulcsár, András Kul ung.repraesentant@deutscheschule.hu UGe, Erdk csüt., 7. óra
A magyar oktatási ág koordinátora
Lehr-Balló, Máté Bal mballo@deutscheschule.hu Ch, Bio ke., 5. óra

Máthé, Viktória Mth vmathe@deutscheschule.hu D, DaF sze., 6. óra

Mendly, Lajos Me lmendly@deutscheschule.hu U, UGe hé., 6. óra
8.s
Mezei, Anita Mea amezei@deutscheschule.hu DaF sze., 8. óra

Münzer, Carolina
Müc
cmunzer@deutscheschule.hu D
ke., 6. óra

Németh, Odette Nm onemeth@deutscheschule.hu DaF, UZ hé., 6. óra

Osnowski, Stefan Os sosnowski@deutscheschule.hu Kunst sze., 3. óra
MV képzőművészet
Papp, Judit
Pa jpapp@deutscheschule.hu Rel
sze., 3. óra

Pásztor, Judith Psz jpasztor@deutscheschule.hu Kunst hé., 4. óra

Pogorzalek, Paul Pgz ppogorzalek@deutscheschule.hu E, D, DaF csüt., 6. óra
5.a
Polzin, Norman Pon npolzin@deutscheschule.hu Ge, D sze., 5. óra
7.a
Riemer, Cordula Rie criemer@deutscheschule.hu M, ITG, Ch sze., 2. óra
12.b
MV kémia és DFU
Dr. Sammler, Ina
Sai
isammler@deutscheschule.hu DaF
sze., 4. óra

Schardt, Timo SrT tschardt@deutscheschule.hu D, DaF, Ge
csüt., 5. óra
6.a
MV DaF/DaM
Schlegel, Julian
ScJ jschlegel@deutscheschule.hu Eth, Vertretung
csüt., 4. óra

Schmidt, Ildikó Shm ischmidt@deutscheschule.hu US, UZ hé., 5. óra

Schulek, Rita Scl rschulek@deutscheschule.hu E, F pé., 2. óra
10.b
Schwander, Markus Sch mittelstufe@deutscheschule.hu M, E csüt., 6. óra
9.a
Dr. Strutz, Stefan
Str sstrutz@deutscheschule.hu D, Ge, Eth
csüt., 3. óra
9.b
MV történelem és társadalomtudomány
Szende, Andrea Snd aszende@deutscheschule.hu US csüt., 3. óra

Szilágyi, Zsuzsanna Sig zsszilagyi@deutscheschule.hu Ch, Bio, Eth
hé., 7. óra
MV biológia és kémia
Tasche, Ágnes Taa atasche@deutscheschule.hu M, Mu hé., 5. óra
6.b
MV ének-zene
Tongul, Sefa Tos stellvertreter@deutscheschule.hu Soz, Ge ke., 5. óra, a titkárságon keresztül

Igazgatóhelyettes

MV társadalomtudomány

Tóth, Csilla To cstoth@deutscheschule.hu U, UZ hé., 6. óra
7.s
MV magyar nyelv és irodalom
Ujlaki, Ildikó Ujl iujlaki@deutscheschule.hu U, UZ hé., 8. óra

Valenta, Beáta Va beata.valenta@deutscheschule.hu ITG,Sport,
US,WUT
sze., 3. óra
MV informatika
Várady, Ferenc Vdy fvarady@deutscheschule.hu M hé., 7. óra

Vetési, Edit Vet evetesi@deutscheschule.hu Ch, Bio ke., 7. óra

Viess, Torsten Vi tviess@deutscheschule.hu E, Erdk ke., 3. óra
12.a
MV angol és földrajz