DAS
Deutsche Schule Budapest
1121 Budapest, Cinege út 8/C.
Tel.: +36-1-39191-00
Fax: +36-1-39191-10
sekretariat@deutscheschule.hu
 
Fogadóórák

a   2017/18-as  tanévben

Kérjük, legalább 3 nappal előre legyenek szívesek időpontot egyeztetni a Titkársággal!
Tel.: 0036-1-39191-00

Érvényes 2017.09.15-től

 

Tanár Rövidítés Kontakt Fogadó óra
Arató, Emese Are earato@deutscheschule.hu sze, 12.15 - 13.00 óra 
Bachmaier, Peter Bap pbachmaier@deutscheschule.hu csüt, 10.25 - 11.10 óra 
Bajcsy, Júlia Baj jbajcsy@deutscheschule.hu csüt, 11.25 - 12.10 óra 
Bakay, Eszter Erzsébet Bae ebakay@deutscheschule.hu sze, 9.35 -10.20 óra 
Burgermeister, Ádám (Nami)   aburgermeister@deutscheschule.hu pé, 11.25 -12.10 óra 
Claushallmann, Stephanie Cls sclaushallmann@deutscheschule.hu csüt, 10.25-11.10 óra 
Cserhalmi, Ágnes Garancsyné Csa agarancsyne_cserhalmi@deutscheschule.hu sze, 11.25 -12.10 óra 
Csete Beatrix Csb bcsete@deutscheschule.hu csüt, 11.25 - 12.10 óra 
Czakó, Katja Czk grundschulleitung@deutscheschule.hu hé, 9.35 - 10.20 óra 
Davidi, Jana Daj jdavidi@deutscheschule.hu sze, 7.40 - 8.25 óra 
Dressel, Erika (Nami)   edressel@deutscheschule.hu napközi  : csü, 12.15-13.00 óra                                      PV tanácsadás: ke és sze 12.15-13.00 óra 
Eikemeier, Katja Eik keikemeier@deutscheschule.hu ke, 9.35 - 10.20 óra 
Elsheikh, Zsófia Elz zselsheikh@deutscheschule.hu sze, 8.30 - 9.15 óra 
Erlbruch, Johannes Erj jerlbruch@deutscheschule.hu ke, 9.35 - 10.20 óra 
Ezsiás, Andrea (Nami)   aezsias@deutscheschule.hu pé, 10.25 - 11.10 óra 
Finta-Sólyom, Gyöngyvér Fin gyfinta-solyom@deutscheschule.hu hé, 8.30 - 9.15 óra
Forgács, Anna Foa aforgacs@deutscheschule.hu ke, 12.15 - 13.00 óra 
Forgách, Péter Fop pforgach@deutscheschule.hu hé, 8.30 - 9.15 óra 
Dr. Getzeny, Hans Geh hgetzeny@deutscheschule.hu hé, 9.35 - 10.20 óra 
Dr. Gombocz, Gábor Gog ggombocz@deutscheschule.hu ke, 11.25 - 12.10 óra 
Gyurasics-Mihály Dóra Gyd dgyurasics-mihaly@deutscheschule.hu hé, 9.35 - 10.20 óra 
Haas, Éva Hae ehaas@deutscheschule.hu hé, 8.30 - 9.15 óra 
Hinz, Cornelia Hic chinz@deutscheschule.hu sze, 13.05 - 13.50 óra 
Horváth, Tamásné Hom thorvath@deutscheschule.hu sze, 8.30 - 9.15 óra 
Juhász, Katalin (Nami)   bjuhasz@deutscheschule.hu sze, 10.25 - 11.10 óra 
Kanak, Michael Kam mkanak@deutscheschule.hu ke, 8.30 - 9.15 óra 
Kérész, Éva Kee ekeresz@deutscheschule.hu sze, 10.25 - 11.10 óra 
Khoór, Lilla Khl lkhoor@deutscheschule.hu hé, 10.25 - 11.10 óra 
Kittl, Erika Kie ekittl@deutscheschule.hu sze, 10.25 - 11.10 óra 
Klecker, Jürgen Klj jklecker@deutscheschule.hu pé, 8.30 - 9.15 óra 
Kulcsár, András Kua ung.repraesentant@deutscheschule.hu sze, 13.05 - 13.50 óra 
Lehr-Balló, Máté Bam mballo@deutscheschule.hu csüt, 13.05 - 13.50 óra 
Manger, Nadja Kristina Man nmanger@deutscheschule.hu pé, 9.35 - 10.20 óra 
Máthé, Viktória Mav vmathe@deutscheschule.hu csüt, 10.25 - 11.10 óra 
Mendly Lajos Mel lmendly@deutscheschule.hu ke, 9.35 - 10.20 óra 
Mezei, Anita Mea amezei@deutscheschule.hu sze, 9.35 -10.20 óra 
Németh, Odette Neo onemeth@deutscheschule.hu csüt, 11.25 - 12.10 óra 
Nitsch, Judith Nij direktor@deutscheschule.hu egyeztetés a Titkárságon keresztül
Kulcsar, Krisztina Kuk kkulcsar@deutscheschule.hu csüt, 9.35 - 10.20 óra 
Osnowski, Stefan Oss sosnowski@deutscheschule.hu csüt, 10.25 - 11.10 óra 
Papp, Judit Pap jpapp@deutscheschule.hu ke, 12.15 - 13.00 óra 
Pásztor, Judith Paj jpasztor@deutscheschule.hu hé, 11.25 - 12.10 óra 
Pieroth, Manuel Pim mpieroth@deutscheschule.hu ke, 9.35 - 10.20 óra 
Pogorzalek, Paul Pop ppogorzalek@deutscheschule.hu csüt, 10.25-11.10 óra 
Polzin, Norman Pon npolzin@deutscheschule.hu ke, 11.25 - 12.10 óra 
Rada, Zsuzsanna Raz zs.rada@deutscheschule.hu pé, 10.25 - 11.10 óra 
Riemer, Cordula Ric criemer@deutscheschule.hu csüt, 9.35 - 10.20 óra
Sager, Selina SAS sadele@deutscheschule.hu sze, 11.25 - 12.10 óra
Sammler, Ina Dr. Sai isammler@deutscheschule.hu sze, 8.30 - 9.15 óra 
Schardt, Julia Scj jschardt@deutscheschule.hu sze, 11.25 -12.10 óra 
Schardt, Timo Sct tschardt@deutscheschule.hu hé, 10.25 - 11.10 óra 
Schmidt, Ildikó Sci ischmidt@deutscheschule.hu sze, 10.25-11.10 óra 
Schulek, Rita Scr rschulek@deutscheschule.hu ke, 9.35 - 10.20 óra 
Schwander, Markus Scm mittelstufe@deutscheschule.hu sze, 12.15 - 13.00 óra 
Seebich, Stefanie Ses sseebich@deutscheschule.hu sze, 10.25 - 11.10 óra 
Stehr, Marie-Theres Stm mstehr@deutscheschule.hu hé, 12.15 - 13.00 óra 
Strutz, Stefan Dr. Sts sstrutz@deutscheschule.hu hé, 10.25 - 11.10 óra 
Szende, Andrea Sza aszende@deutscheschule.hu ke, 9.35 - 10.20 óra 
Szenftner, Kristina Sze kszenftner@deutscheschule.hu csüt, 11.25 - 12.10 óra 
Szentgáli, Kinga Csenge Szk kszentgali@deutscheschule.hu sze, 11.25 - 12.10 óra 
Szilágyi, Zsuzsanna Szz zsszilagyi@deutscheschule.hu csüt, 12.15 - 13.00 óra 
Tongul, Sefa Tos stellvertreter@deutscheschule.hu csüt, 13.05 - 13.50 óra 
Töreky, Katalin (Nami)   ktoreky@deutscheschule.hu ke, 12.15 - 13.00 óra 
Tóth, Csilla Toc cstoth@deutscheschule.hu hé, 11.25 - 12.10 óra 
Ujlaki, Ildikó Uji iujlaki@deutscheschule.hu sze, 12.15 - 13.00 óra 
Ujvári, Andrea Uja aujvari@deutscheschule.hu hé, 10.25 - 11.10 óra 
Ullmann, Andrea Ula aullmann@deutscheschule.hu pé, 7.40 - 8.25 óra 
Tarsoly, Beáta Tab beata.valenta@deutscheschule.hu ke, 12.15 - 13.00 óra 
Várady, Ferenc Vaf fvarady@deutscheschule.hu hé, 9.35 - 10.20 óra 
Verestóy, Emöke (Nami)   everestoy@deutscheschule.hu ke, 10.25 - 11.10 óra 
Vetési Edit Vee evetesi@deutscheschule.hu pé, 12.15 - 13.00 óra 
Vieß, Torsten Vit tviess@deutscheschule.hu ke, 10.25 - 11.10 óra 
Zichermann, Zita (Nami) zzicherman@deutscheschule.hu sze, 11.25 -12.10 óra