Deutsche Schule Budapest > Egyéb > Musicalpróba és kirándulás 2022

Musicalpróba és kirándulás 2022

A musicalszakkör és az iskolai zenekar közösen utaztak el 2022. május 8-11. között a Kecskemét melletti Varga Tanyára, próbálni.

“A szállás festői területén több próbaterem állt a rendelkezésünkre, amelyeket a következő napokban nagyon intenzíven ki is használtunk.

A zenekar, a színészek, az énekesek és a táncosok most először tudták együtt begyakorolni a dalokat, másnap pedig a táncokat is elpróbáltuk.

Szerdán már az egész darab főpróbáját is meg mertük kockáztatni, ami elsőre elég jól sikerült.

Ezen kívül improvizáltunk, játszottunk, jammeltünk és még arra is volt idő, hogy megnézzük a tanyán élő állatokat.

Így aztán egy nagyon eredményes és csodálatos utazás lett a próbából!”

A végeredményt a „Verhext“ („Elbűvölve“) című musical két előadásán láthatják 2022. június 14-én és június 15-én, este 19.00 órától az iskola színháztermében.