Jelentkezés és kijelentkezés

Jelentkezés

A Budapesti Német Iskolába történő jelentkezéshez kérjük, töltse ki a felvételi kérelmet.

A hiánytalanul kitöltött felvételi kérelem mellett szükségünk van még a két utolsó bizonyítványra, a születési anyakönyvi kivonat másolatára, az állampolgárságot igazoló okiratra és az oltási bizonyítvány másolatára. A szükséges illetve egyéb csatolandó dokumentumok teljes listáját a felvételi kérelem tartalmazza.

A tanulók felvételéről az iskolavezetés dönt.

A felvétel ügymenetével kapcsolatban kérjük, keresse Sefa Tongul igazgatóhelyettes asszonyt.

Tel: 0036-1-39191-00, Fax: 0036-1-39191-10, E-mail: sekretariat@deutscheschule.hu

Adatkezelési nyilatkozat

Költségvállalói nyilatkozat

Tandíjfizetési rend a következő, 2017-18-as tanévtől

Az új tandíjcsökkentési kérelem nyomtatványok 2017. április 30. után lesznek elérhetők a titkárságon.

Kijelentkezés

Megkérjük azokat a szülőket, akik szeretnék gyermeküket kiíratni a Budapesti Német Iskolából, töltsék ki ezt a kijelentkezési űrlapot és adják le a titkárságon. Azoknak a tanulóknak az érdekében, akik iskolánkban szeretnének tanulni, kérjük, mielőbb közölje velünk, ha gyermekét szeretné elvinni az iskolából. Ha szeretné gyermekét kiíratni, iskolánk igazgatója örömmel venné, ha felkeresné egy beszélgetésre.