Röplabda meccs a British International School ellen

2013. december 9.

December 9-én ellátogatott iskolánkba a British International School röplabda csapata, hogy egy barátságos meccs keretében megmérkőzhessen a mi csapatunkkal (korosztály: 9-12 évf.)

Már előre tudtuk, hogy nem egyszerű ellenfélről van szó. 15.30-kor a melegítés után kezdődött a játék, mely igen jó hangulatban zajlott. Az első szettben a vendégiskola lányait megverték a mieink 25:13-ra. Az ellenfél nehezen rázódott bele a szettbe , amelyben a mi csapatunknak is szerepe volt, mivel rendkívül jókat nyitottunk. Aztán csapatunk az angol iskola fiú csapatát nyerte meg ellenfélként és 13:13-ig fej-fej mellett zajlott a játék. Onnantól azonban elhúztak a fiúk és végül ezt a szettet 17:25-re elvesztettük a rossz fogadásainknak köszönhetően. A harmadik szett ismét egy lány-csata volt, ami már sokkal izgalmasabban zajlott, mint az első. Mi nyertünk azonban újra 25:21-re. Az utolsó szettben a középiskolás lányaink egy vegyes csapat ellen is játszhattak (3 fiú, 3 lány), 25:23-ra nyertek, ezúttal egy igen jó  és koncentrált játékkal.

Gratulálunk a csapat tagjainak: Laura Inzenhofer (12), Noémi Nagy (10), Hanna Erős, Júlia Meszléry, Anna Jaczina (9) und Anna Chigirinsky (7).

Kérész Éva, testnevelés tanár