DAS
Deutsche Schule Budapest
1121 Budapest, Cinege út 8/C.
Tel.: +36-1-39191-00
Fax: +36-1-39191-10
sekretariat@deutscheschule.hu
 
Szakkörök a 2015/2016-os tanévben

Alsó tagozat

 

 

 

Szakkör

tanár

időpont

helyszín

Labdajátékok (1-2. osztály)

Gombocz Gábor

csüt., 6. óra

tornaterem

Balett (1-2. osztály) önköltséges

Németh tanárnő

hé., 13.00-14.00

tornaterem

Kezdő angol (1. osztály)

Schikora Florence

ke., 7. óra

2d

Foci (3-4. osztály)

Gombocz Gábor

csüt., 7.+8. óra

tornaterem

Hip Hop (1-3. osztály) önköltséges

Kiss Renáta

ke., 14.45-16.00

tornaterem

Hip Hop (4-12. osztály) önköltséges

Kiss Renáta

ke., 16.15-18.00

tornaterem

Teremhoki (3-9. osztály) önköltséges

Herberth úr

hé.+sze., 16.15-17.45

tornaterem

Rajz/művészet (1-4. osztály)

Szende Andrea

hé., 7.+8. óra (14-napos)

rajzterem

Musical (2-4. osztály)

Czakó Katja

sze., 7.+8. óra

színházterem

Előadó táncművészet (1-4. osztály)

Mayer Evamaria

csüt., 15.30-17.00

színházterem

Sport (2-4. osztály)

Benker Lisa

ke., 7.+8. óra

tornaterem

 

 

 

 

Gimnázium       

 

 

 

Szakkör

tanár

időpont

helyszín

Együttes

Forgách Péter

megbeszélés szerint

Musikraum

Kosárlabda (7-12. osztály)

Gombocz Gábor

pé., 10. óra

tornaterem

Fúvós zenekar (5-12. osztály)

Langrock Kerstin

pé., 7.+8. óra

10b

Kémia (8-11. osztály)

Riemer Cordula

ke., 8. óra

kémiaterem

Foci (5-8. osztály)

Gombocz Gábor

csüt., 9. óra

tornaterem

Foci (9-12. osztály)

Gombocz Gábor

csüt., 15.25-17.00

tornaterem

Hip Hop (4-12. osztály) önköltséges

Kiss Renáta

ke., 16-15-18.00

tornaterem

Teremhoki (3-9. osztály) önköltséges

Herberth úr

hé.+sze., 16.15-17.45

tornaterem

Rajz/művészet (8-9. osztály)

Khoór Lilla

sze., 9.+10. óra

barkácsterem

Lego (5-10. osztály)

Valenta Beáta

sze., 9.+10. óra

számítógépes terem

Média (5-11. osztály)

Schikowski Alexander

csüt., 9.+10. óra

rajzterem

MEP (9-12. osztály)

Kulcsár András

hé., 8. óra

11b

Musical (5-12. osztály)

Langrock Kerstin

ke., 8.+9. óra

színházterem

Ütőhangszerek (5-12. osztály)

Oláh Norbert

pé., 7.+8. óra

színházterem

Spanyol konverzáció (10. osztály)

Csete Beatrix

sze., 8. óra

10a

Spanyol online-kurzus (11-12. o.)

Csete Beatrix

csüt., 8. óra

11a

Békítők (5-9. osztály)

Herr Schikowski

csüt., 8. óra

rajzterem

Színjátszó kör (9-12. osztály)

Mahrenholtz Thomas

csüt., 14.00-15.30

színházterem

Röplabda (5-12. osztály)

Kérész Éva

sze., 9.+10. óra

tornaterem