DAS
Deutsche Schule Budapest
1121 Budapest, Cinege út 8/C.
Tel.: +36-1-39191-00
Fax: +36-1-39191-10
sekretariat@deutscheschule.hu
 
Szakkörök a 2017/18-as tanévben
Általános iskola
Szakkör/ osztály tanár időpont helyszín
Aerobic (oszt. 1-2)  Frau Pastor hé. 6. óra (12.15-13.00 óra) Tornacsarnok 1
Aerobic (oszt. 3-4) Frau Pastor hé. 7. óra (13.05-13.50 óra) Tornacsarnok 1
Színház (oszt. 3-4) Frau Stehr hé. 7.-8. óra (13.05-14.35 óra)  Aula
Modern tánc (oszt. 1-4) Frau Németh csü. 6.-7. óra (12.15-13.50 óra) Aula
LÜK (oszt. 1-2) Frau Bakay ke. 6. óra (12.15-13.00 óra) 2m terem
LÜK (oszt. 3-4) Frau Bakay ke. 7. óra (13.05-13.50 óra) 4m terem
Ékszerműhely (oszt. 3-4) Frau Szenftner ke. 7.-8. óra (13.05-14.35 óra) Gruppenraum „a“
Nyomdaműhely (oszt. 1-2) Frau Forgács sze. 7.-8. óra (13.05-14.35 óra) Rajzterem
Kórus (oszt. 2-4) Frau Schardt sze. 7.-8. óra (13.05-14.35 óra) 12b terem
Foci (oszt. 3-4) Herr Gombocz sze. 8.-9. óra (13.50-15.25 óra)  Tornacsarnok 1/2
Ball AG (oszt. 1-2) Herr Gombocz sze. 7. óra (13.05-13.50 óra) Tornacsarnok 1/2
Rajz (oszt.1-2) (oszt.3-4), kétheti váltásban Frau Szende ke., 7-8. óra (13.05-14.35 óra) (kéthetente) Rajzterem
Sakk (oszt. 2-4) Herr Kanak pé. 7.-8. óra (13.05-14.35 óra) 3d2 terem
Famunkák (oszt. 3) Herr Osnowski csü. 8. óra (13.50-14.35 óra) Rajzterem
Ütősök Herr Oláh hé. sze. csü. 6.-10. óra (12.15-16.05 óra) Aula
Gimnázium
Szakkör/ osztály tanár időpont helyszín
Kórus –alsós  (oszt. 5-7) Herr Bachmaier sze. 8.-9. óra (13.50-15.25 óra) Zeneterem
„Shreck“ musical (oszt. 5-12) Herr Bachmaier ke. 9-10. óra (14.45-15.25 óra) Aula
LEGO Robotika (oszt. 5-12) Frau Tarsoly ke. 8-10. óra (13.50-15.25 óra számítógép terem
Művészet/ Bútor design (oszt. 9-12) Herr Osnowski Mo 11.-12. óra (16.05-17.35 óra) Rajzterem
Kémia (oszt. 8-12) Frau Riemer csü. 7. óra (13.05-13.50 óra) Kémiaterem
Spanyol - online (oszt. 11-12) Frau Csete sze. 8. óra (13.50-14.35 óra) 11b terem
Spanyol konverzáció (oszt. 10ab) Frau Csete hé. 6. óra (12.15-13.00 óra) 10a terem
A DSB természeti- és ökoszisztémája (oszt. 5-8) Herr Viess ke. 8. óra (13.50-14.35 óra) DSB erdő
Kézilabda/ Szivacslabda (oszt. 4,5,6) Frau Kérész hé. 9.-10. óra (14.45-16.05 óra) Tornacsarnok 1/2
Röplabda (oszt. 4-7) Frau Bajcsy csü. 9.-10. óra (14.45-16.05 óra) Tornacsarnok 1/2
Színház /dramaturgia (oszt. 5dms) Frau Ujlaki sze. 14.35-16.00 óra 5m terem
Herr Forgách hé. 15.25-16.50 óra Zeneterem
Zene: Rock, Pop, Jazz ke. 13.05-13.50 óra
ke. 16.05-16.50 óra
Foci (oszt. 9-12) Herr Gombocz ke. 10.-11. óra (15.25-16.50 óra) Tornacsarnok 1/2
Foci (oszt. 5-8) Herr Gombocz ke. 8-9. óra (13.50-15.25 óra) Tornacsarnok 1/2
Kosárlabda (oszt. 8-12) Herr Gombocz pé. 11. óra (16.05-16.50 óra) Tornacsarnok 1/2
Előkészítő  DELF-vizsgára (oszt. 9-12) Frau Nitsch ke. 8. óra (13.50-14.35 óra) 11b terem
Francia Frau Nitsch hé. 10. óra (15.25-16.05 óra) 9b terem
Ütősök Herr Oláh hé. sze. csü. 6.-10. óra (12.15-16.05 óra) Aula