Adventi Bazár

2015. november 28.

Kedves Szülők, Diákok és Tanárok és Iskolai Dolgozók!

Szeretettel meghívjuk Önöket és családjukat, barátaikat az idén is megrendezésre kerülő Adventi Bazárra a Budapesti Német Iskolába!

Mikor?  2015. november 28-án, szombaton
              16.00 órától 20.00 óráig

Hol?     Az iskolaudvaron, az általános iskola épülete előtti nagy fenyőfa körül

Iskolánk diákjai az elmúlt évekhez hasonlóan apró, saját készítésű ajándékokat kínálnak majd megvételre. Ezen kívül sokféle finomsággal is várjuk a látogatókat, mint például aprósüteményekkel, csokis banánnal, kávéval és tortával, sült virslivel és sült krumplival, gulyáslevessel zsemlében, valamint ízletes italokkal, punccsal és természetesen forralt borral.

Hurrá! A kicsiknek idén is lesz bábszínház Kasperl-lel! Ezzel egy időben a nagyobbaknak filmvetítéssel készülünk az iskola színháztermében.

Osztozzunk az karácsonyi ünnepi hangulatban és töltsünk együtt egy kellemes, békés délutánt!

Szívélyes üdvözlettel,

Andrea Verhaelen