Írásbeli érettségi 2018

2018. február 05-09.

Kedves Érettségizők, Tisztelt Szülők!

A 2017. február 5-9. közötti héten zajlanak a Budapesti Német Iskolában az írásbeli érettségi vizsgák. A 12. osztályos tanulóknak ezen a héten nem lesz tanítás.

Felhívjuk figyelmüket, hogy az érettségiző diákok, illetve szüleik felelőssége, hogy a diákok időben érkezzenek a vizsgákra (találkozó 7:45-kor a színházteremben). Aki késik, megírhatja ugyan a vizsgát, azonban a dolgozat előre megadott leadási időpontja rá is érvényes.

Betegség esetén a távolmaradást legkésőbb aznap 7:40 óráig jelezni kell az iskola titkárságán. Ezt követően a megbetegedett vizsgázó köteles haladéktalanul orvoshoz menni, aki a vizsgán való részvételt ellehetetlenítő betegségről igazolást állít ki. Ezt az igazolást még aznap el kell juttatni az iskolának.

Igazolatlan vagy késve igazolt hiányzás esetén az érettségi vizsga egészét eredménytelennek kell nyilvánítani.

Időpontok:

január 29.:  tájékoztató az írásbeli érettségiről - A részvétel kötelező!

január 29-30. tanítás órarend szerint - A részvétel kötelező!

január 31-február 1. felkészülés az érettségi vizsgára - a 12. osztályos tanulóknak  nincs tanítás

február 5.:   német írásbeli vizsga
                          kezdete: 8.00 óra
                          rendelkezésre álló idő: 240 perc (+20 perc felkészülési idő)
                          Számológépek és formulagyűjtemények leadása ellenőrzésre

február 7.:   angol írásbeli vizsga
                          kezdete: 8.00 óra
                          rendelkezésre álló idő: 240 perc (+20 perc felkészülési idő)

február 8.:   biológia és fizika írásbeli vizsga
                          rendelkezésre álló idő: 180 perc

február 9.:  matematika írásbeli vizsga
                          rendelkezésre álló idő: 240 perc

február 10-18.:  Téli szünet

február 19-től: Rend szerinti tanítás

Minden érettségizőnek sok sikert kívánunk!