Fontos figyelmeztetés

Mint ahogyan azt az Iskolai hírmondó 2. számában olvashatták, iskolánkban időközben ismét van ivóvíz. Még egyszer köszönjük megértésüket!

2016. szeptember 6.

Kedves Iskolaközösség!

A Budapesti Német Iskola 2016. augusztus 26., péntek 00:00 órától 2016. augusztus 27., szombat 08:00 óráig technikai okok miatt zárva lesz. Az iskola területére belépni tilos!

Az építési munkálatok során részben felújításra került a vízvezeték hálózat az iskola területén és az épületekben. Annak érdekében, hogy a használatbavétel előtt a vezetékeket ki lehessen tisztítani és a vízminőséget is ellenőrizni tudjuk, augusztus 29-étől, hétfőtől, a következő korlátozásokat rendeljük el:

• a WC-k használhatók
  • a vízcsapok nem használhatók
  • a víz nem ivóvíz

Palackos ivóvizet, valamint palackos vizet kézmosáshoz és kézfertőtlenítő szert az iskola biztosít.

Kérjük, vegyék figyelembe a korlátozásokat. Kedves Szülők, kérjük, tájékoztassák róluk gyermeküket is!

Köszönjük megértésüket!

2016. augusztus 25.