DAS
Deutsche Schule Budapest
1121 Budapest, Cinege út 8/C.
Tel.: +36-1-39191-00
Fax: +36-1-39191-10
sekretariat@deutscheschule.hu
 
Fogadóórák

a 2016/17-es tanévben

Kérjük, legalább 3 nappal előre legyenek szívesek időpontot egyeztetni a titkársággal!
Tel.: 0036-1-39191-00.

Név Rövidítés
Kapcsolat Fogadóóra      
Osztályfőnök               
Bajcsy, Júlia Bjy jbajcsy@deutscheschule.hu pé., 6. óra

Bakay, Eszter
Bae ebakay@deutscheschule.hu csüt., 1. óra
3.m
Czakó, Katja Cza grundschulleitung@deutscheschule.hu ke., 2. óra
1.d
az Alsó tagozat vezetője
Davidi, Jana Daj jdavidi@deutscheschule.hu hé., 6. óra
3.d
Elsheikh, Zsófia Els zselsheikh@deutscheschule.hu sze., 2. óra

Dr. Getzeny, Hans
Gtz
hgetzeny@deutscheschule.hu hé., 3. óra

Horváth, Tamásné Ho thorvath@deutscheschule.hu sze., 3. óra
5.s
Jonas, Silke Jo sjonas@deutscheschule.hu ke., 6. óra
2.d/2
Kérész, Éva Krz ekeresz@deutscheschule.hu ke., 6. óra

Máthé, Viktória Mth vmathe@deutscheschule.hu sze., 6. óra

Mezei, Anita Mea amezei@deutscheschule.hu sze., 8. óra

Münzer, Carolina Müc cmunzer@deutscheschule.hu ke., 6. óra
2.d/1
Németh, Odette Nm onemeth@deutscheschule.hu hé., 6. óra

Niemeier, Krisztina Nie kniemeier@deutscheschule.hu
csüt., 4. óra
1.m
az Alsó tagozat helyettes vezetője
Papp, Judit Pa jpapp@deutscheschule.hu sze., 3. óra

Pásztor, Judith Psz jpasztor@deutscheschule.hu hé., 4. óra

Rada, Zsuzsa
Ra
zsrada@deutscheschule.hu ke., 3. óra
2.m
Rings, Philip
Rip
prings@deutscheschule.hu csüt., 4. óra
4.d
Dr. Sammler, Ina
Sai
isammler@deutscheschule.hu sze., 4. óra

Schardt, Julia Srj jschardt@deutscheschule.hu ke., 4. óra

Schlegel, Julian
Scj
jschlegel@deutscheschule.hu csüt., 4. óra

Schmidt, Ildikó Shm ischmidt@deutscheschule.hu hé., 5. óra

Szende, Andrea Snd aszende@deutscheschule.hu csüt., 3. óra
4.m
Szentgáli, Kinga
Szk kszentgali@deutscheschule.hu hé., 4. óra